O FIRMIE

Road Transport Management Office
by Patryk Haring

Struktura firmy Haring Transporte

W skład Road Transport Management Office wchodzi Zespół profesjonalnych, wyszkolonych spedytorów, techników logistyków i dyspozytorów technicznych tak aby Haring Transporte działało na światowym poziomie. Każdy jest Kimś, ma swoją ważną rolę i wnosi do firmy coś Nowego. Zespół składa się z osób doświadczonych i wyszkolonych i tych, którzy dopiero się uczą i starają się wykazać. Jesteśmy niemiecko i angielskojęzyczni.

Dla Haring Transporte na najnowszych zestawach marki Iveco, Mercedes z naczepami Kempf, pracują aktualnie najlepsi kierowcy z Polski. Brak rotacji wśród pracowników to gwarancja stabilnego i zgranego zespołu a co za tym idzie, gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie. Każde stanowisko w Haring Transporte to ktoś wyjątkowy.

Zobacz nasz film promocyjny!

ISO 28 000 W Haring Transporte

We drive your success!

Od 5.04.2017 Haring Transporte posiada certyfikat bezpieczeństwa łańcucha dostaw ISO 28 000. Jest to międzynarodowa norma systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw, określa wymagania dla systemu zarządzania bezpieczeństwem, w tym aspektów kluczowych dla zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw w transporcie. ISO 28000 to norma systemu zarządzania oparta na ryzyku, który również opiera się na modelu „zaplanuj-wykonaj- sprawdź- działaj”.

W sposób podobny do ISO 9001, ISO 14001oraz OHSAS 18001. Oznacza to, że Haring Transporte jest już zaznajomiona z tymi normami i będzie mogła korzystać z tego podejścia przy analizie zagrożeń bezpieczeństwa łańcucha dostaw podczas realizacji zleceń kontraktowych.ISO 28 000 w Haring Transporte potwierdza
zintegrowana elastyczność organizacji,
numer certyfikatu 90/SCSMS/C/1.

Galeria

Zobacz jak pracujemy!


Wytniemy Twoje koszta transportowe!

Skontaktuj się z nami już dziś

Kontakt

tel: +48 76 754 59 31
kom. +48 607 116 163

Odwiedź nasz profil na Facebook!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Haring Transporte

Profesjonalne studio zarządzania transportem drogowym