TRANSPORT

Road Transport Management Office
by Patryk Haring

Kim Jest Patryk Haring?

Patryk Haring lat 39, urodzony w Szczecinie. Z wykształcenia inżynier logistyk, od zawsze pasjonat motoryzacji i transportu.

Największe doświadczenie zdobył w pracy Ricoe w dziale 200 kiprów. Specjalista i ekspert w branży transportowej, mistrz spedycji. Szef jednego z najprężniej rozwijającego się w Europie, profesjonalnego studia zarządzania transportem drogowym. Autentyczny Menadżer Transportu.

(w skrócie dla Transportowców Branżowców: Jak z nim pracowałeś i wytrzymałeś dłużej niż 5 dni to znaczy, że umiesz więcej niż inni, chyba, że zostałeś zwolniony dyscyplinarnie:)

Dear customer, carrier, partner business

We would like to thank you for the question freight, transport orders, contracts, and for your cooperation.

We believe that the quality of services that we offer in the transport market is at a high level. Every day we do tries very hard to maintain this trend. So far we relate only successes.

Haring Transporte was formed from scratch in our common, arduous and hard work, which we love. It is a company whose life is our life and which is the attempt to realize our dreams of the perfect transport.

We hope to work with us is not only a business but also a pleasure.

In case of questions, complaints and comments about our company, gladly we will arrange a meeting, answer every e-mail and telephone. Feedback of our customers is very important to us, so we strongly encourage you to contact us.

If you have any questions or concerns, please do not hestitate to send an e-mail to the following address: p.haring@haring.pl

OGÓLNE WARUNKI UMOWY PRZEWOZU

Na czym polega koncept Road Transport Management Office?

Tylko zespół skupiający profesjonalistów z branży transportowej w zintegrowanym technicznie studiu logistycznym jest w stanie zrealizować najtrudniejsze kontrakty przemysłowe w najszybszym czasie.

Road Transport Management Office - Jak takie studio działa i przewaga naszej pracy nad konkurencją to elementy wypracowane przez lata. Jest to cały mechanizm współdziałania zespołu Specjalistów, jak również wdrożenie innowacji oraz umiejętność korzystania z technicznych udogodnień. Każdy element ma równie ważny wpływ na to aby całe studio działało na największych obrotach.

Dlaczego Haring Transporte stawia na ciągły rozwój i doskonalenie Zespołu pod każdym względem?

Obsługa logistyczna specjalistycznych zleceń transportowych takich jak transport stali w coilach, transporty luzem materiałów o różnych gabarytach wymaga od organizatora wiedzy technicznej i odpowiedniej bazy.

Osoba pracująca na stanowisku transport managera powinna posiadać wiedzę techniczną, logistyczną i kontraktową aby móc po prostu działać sprawnie w tym zawodzie. Specyfika tego zawodu jest taka, że wszelkie braki i niedouczenia mszczą się błyskawicznie i trzeba mieć doświadczenie i wiedze aby tego uniknąć.

W Road Transport Management Office pod okiem Patryka Haring kształci się praktycznie elita transport managerów. Sama organizacja transportu to podstawa, od której się dopiero zaczyna cały proces. Osoby i firmy, które się nie rozwijają, nie są w stanie nadążyć za potrzebami szybko rozwijającego się rynku usług transportowych. Tak samo w gospodarce – dynamiczny rozwój każdej organizacji i umiejętność dostosowywania się do otaczającego środowiska biznesowego to element niezbędny do utrzymania stabilnej pozycji na rynku.

Galeria

Logistyka na najwyższym poziomie


Wytniemy Twoje koszta transportowe!

Skontaktuj się z nami już dziś

Kontakt

tel: +48 76 754 59 31
kom. +48 607 116 163

Odwiedź nasz profil na Facebook!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Haring Transporte

Profesjonalne studio zarządzania transportem drogowym